Навчання треліфтингу обличчя

За 2 дні Ви навчитеся основам тредліфтингу, правильно встановлювати мезонитки, зміцнюючи каркас обличчя

років навчання

постановка руки

успішних випускниківПрограма курсу 3D Ліфтінг (Мезоніті)


Програма курсу 3D Лифтингу

Підтяжка мезонитками - безопераційна техніка відновлення та корекції контурів обличчя та тіла, що згладжує та нівелює вікові зміни. Птоз і природна втрата тургору тканини, 'провисання' через вікові зміни - курси тредліфтингу навчать, як виправити ці недоліки! В якості мезонитки застосовується полімолочна кислота PLLA, PDO полідіоксанон, інші аналогічні ліфтингові та армуючі суміші. Навчання тредліфтингу та курс підвищення кваліфікації включають 75% практичного відпрацювання встановлення мезониток по зонах і 25% теоретичної частини:

Теорія. Тут слухачі отримають чи оновлять власні знання з анатомії, фізіології, фармакології;
Практичні навички. Тут буде відпрацьовано армування мезонітями по кожній потенційній проблемній ділянці, зоні. Наприклад – зона декольте, обличчя, шиї, сідниць, грудей. Студенти освоять практику канюльної техніки армування овалу особи для корекції, підтяжки проблемних зон.

Стандартне навчання тредліфтингу включає:

 • поняття та особливості техніки;
 • оцінка показань та протипоказань у клієнта до процедури;
 • оснащення методики;
 • вивчення шовного матеріалу;
 • анатомія та топографія жирових зон;
 • тригерні точки та схеми корекції;
 • техніки, глибина армування, механізм дії;
 • анестезуючі препарати та їх вибір;
 • постановка руки, відпрацювання техніки;
 • рекомендації та поєднання з іншими процедурами;
 • юридичний нюанс.

Для практичного відпрацювання необхідних навичок та техніки наша школа косметології забезпечує курсантів моделями. Випускники курсів знатимуть все про мезонитки та грамотну організацію свого робочого місця. Вміти проводити діагностику, підбирати матеріал, поєднувати методику з іншими ін'єкційними процедурами.Фото тредліфтингу (армування мезонитками)

Питання та відповіді


Що якщо я не маю медичної освіти?
Для проходження курсу тредліфтингу потрібна медична освіта. Без нього ви маєте право займатися будь-якою естетичною косметологією (чистка, пілінг, апаратна косметологія, масаж, маски…).
Чи можна поєднувати цей та інші курси в Cosmolab?
Заборон та обмежень немає. Головне – грамотно спланувати час, щоб вся отримана інформація, більша частина якої – практика, успішно засвоїлася. Орієнтуйтеся на свої особисті якості та здібності.
Чи можу я самостійно приймати клієнтів після закінчення?
По завершенню навчання ви матимете можливість надавати послугу тредліфтингу ведучи приватну практику, або ж працюючи у відповідній установі (наприклад, салон краси, клініка, косметичний кабінет).
Де і як мені купувати мезоніти та інші матеріали?
Ви отримаєте диплом, надаючи який зможете купувати препарати, зокрема мезонитки, на спеціалізованих складах для косметологів за оптовими цінами. Наявність диплому — головна умова та причина, через яку ваші клієнти не можуть купувати препарати самостійно.
Хто викладає?
У нас працюють висококваліфіковані лікарі-косметологи-дерматологи з великим досвідом викладання (10+ років). Деякі з курсів проводять професори – викладачі кафедри дерматології та венерології київських ВНЗ.
Який диплом я отримаю?
Після завершення ви отримаєте пластиковий диплом, який приймають у країнах ЄС, США та Англії. Документ двома мовами з печаткою та захисною голограмою.
Хто надає моделей для практичного відпрацювання?
Ми допоможемо з пошуком моделей (за потреби) для відпрацювання практичної частини. Безумовно, бажано для цих цілей брати когось із своїх родичів, друзів, знайомих, бо вони будуть більш лояльними до вас налаштованими.
Чи не знайшли відповідь?
Ви можете написати питання, що Вас цікавить, і ми відповімо. Або просто напишіть номер і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни!


Ім'я*


Телефон*


Повідомлення


Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.

Ціни на навчання


'Тредліфтинг обличчя' (базовий курс)

 • Вартість: 4500 грн + 1000* грн (*собівартість препаратів для відпрацювання).
 • Тривалість: 2 дні (по 0,5 дні або 1 день).
 • Диплом пластиковий (укр/англ) із захисною голограмою.
 • Бонус + пакет документів, необхідних для юридичного захисту доктора косметолога від непорядних клієнтів.

«Тредліфтинг. Армування тіла мезонитками»

 • Вартість: 4500 грн + 1000* грн (*собівартість препаратів для відпрацювання).
 • Тривалість: 2 дні (по 0,5 дні або 1 день).
 • Диплом пластиковий (укр/англ) із захисною голограмою.

'Підвищення кваліфікації'

 • Вартість: 4500 грн + 1000* грн (*собівартість препаратів для відпрацювання).\
 • Тривалість: 1 день.
 • Диплом пластиковий (укр/англ) із захисною голограмою.

Залишити заявку

Вкажіть контактні дані для отримання безкоштовної консультації.


Ім'я*


Телефон*


Повідомлення


Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!


3 переваги навчання у Cosmolab


Підготовка у міні-групах по 2 особи на базі медичної клініки. 90% практики та всього 10% теорії!

Гарантія отримання диплому англійською та українською мовою! Дипломи Cosmolab приймають у країнах ЄС, США, Англії.

100% гарантія постановки руки! Викладач поставить Вам руку, Ви будете впевнено та якісно колоти після навчання.Відгуки випускників

 • Мене навчили не лише підтяжці обличчя, а й розповіли багато професійних тонкощів – таких собі секретиків практикуючих косметологів, до яких люди доходять роками. Це справді безцінний досвід. Крім того, мені поклали руку. І я тепер не боюся працювати безпосередньо із клієнтами. Я знаю, що все зроблю правильно і не нашкодитиму. Адже це і є найголовніше. Обов'язково прийду до вас та на підвищення кваліфікації!

  Наталія лікар-косметолог
 • Відчуття подвійні. З одного боку, розумію, що тепер можу робити тредліфтинг будь-кому, знаю куди бити, як правильно вводити голку. Рука почувається впевнено, не тремтить. З іншого боку, я навчилася цьому лише за кілька днів. Це дивує. Звичайно, у мене є медосвіта і тому мені багато чого зрозуміло від початку, але ніколи не думала, що зможу освоїти методику всього за 2 дні. І не просто отримати скоринку, а стати справжнім фахівцем. Викладали косметологи, що діють. Під їхнім суворим керівництвом ми працювали зі справжніми людьми. Все було чітко, зрозуміло, у справі. Ставлю 5 балів за освітній процес.

  Олександра косметолог
 • Проходила базовий курс тредліфтингу – швидко, дуже доступне пояснення, хороша практика, все зрозуміло та чітко. Сподобалося, що схема, за якою проводиться навчання, вже відпрацьована та обкатана. Викладачі курсу заздалегідь знають найпоширеніші питання та включають відповіді до загальної структури пояснення. Через війну питань майже залишається. Сподобалися бонуси, у своїй практиці я стикалася з ситуаціями, коли мені був потрібний такий набір юридичного захисту.

  Альбіна
 • Працюю в косметологічному центрі, де у співробітників часті відрядження, зокрема до Європи. Відмінне рішення - двомовний диплом, українською та англійською, відпадає необхідність додаткового засвідчення та перекладу документації - економляться гроші та час. Сам курс гідний, незважаючи на нашу велику практику, і ми дізналися чимало секретів професійної майстерності в галузі армування мезонитками.

  Марія Поліщук Підвищення кваліфікації
 • Спеціально приїхав здобути додаткову освіту за професією з Білорусі. Тредліфтинг для тіла – досить нова для Бреста послуга. Наш салон буде серед перших, хто запропонує подібні схеми, технології та препарати своїм клієнтам. Дякуємо Cosmolab за суперсучасні знання та відточені навички, це те, заради чого варто було поїхати, повчитися. Я рекомендую ці курси косметології.

  Леван
 • Як власниця відомого салону регулярно направляю співробітників на навчання. Дуже складно знайти оптимальні курси без тривалого відволікання персоналу від основної роботи, адже гроші втрачати недоцільно. Усі три програми освоєно моїми фахівцями на високому рівні, результат очевидний і вже непогано монетизується. Додатково до якісної освіти тут грамотно складені документи, все за законом.

  Світлана Власник салону