Курси ін'єкцій ботулотоксину


років навчання

постановка руки

успішних випускниківПрограма навчання


Ілюстрація до курсу ботулінотерапії

Навчання ін'єкцій ботулотоксину проходить у групі або індивідуально. Викладання ведуть кваліфіковані косметологи-дерматологи з досвідом роботи понад 10 років. Отримання диплому в школі косметології Cosmolab дозволить вам вести приватну практику, влаштуватися як спеціаліст в салон краси, косметологічну клініку. Для проходження програми необхідна медична освіта, але до навчання допускаються і студенти мед. ВНЗ. Тривалість підготовки 2 дні (цілий день або 2 до 0,5 дня). Програма курсів ботулінотерапії складається з трьох частин:

 • Теорія щодо зон ведення токсину, анатомічних особливостей м'язів обличчя. Проводиться огляд препаратів, їхній порівняльний аналіз. Вивчаємо показання та протипоказання до використання ботулотоксину типу А. Розглядаємо питання підготовки та догляду після процедури, розбираємо найчастіші помилки з практики.
 • Вибір точок ін'єкцій. Правила розведення та підготовки препарату. Опис техніки та ходу процедури (схема, дозування).
 • Практична частина з відпрацюванням ін'єкцій на моделях – демонстрація, розмітка, введення ботулотоксину учнем.

Після проходження курсів ви зможете надавати послуги ін'єкційної косметології самостійно. Для практичної частини ми допоможемо з пошуком моделей. Можна запрошувати знайомих та родичів. Виданий диплом йде українською та англійською мовами, що допоможе отримати роботу в інших країнах.Фото з курсу ботулінотерапії

Питання та відповіді


Чи обов'язкова наявність медичної освіти?
Для проходження курсу ботулотерапії необхідно мед. освіта! Допускаються мед. працівники, зокрема. студенти мед. ВНЗ. Без освіти Ви маєте право займатися естетичною косметологією (чистка, пілінг, апаратна косметологія, масаж, маски…).
Чи можливий перехід до практики одразу після курсів?
Так, навчання передбачає можливість одразу ж перейти до практичної діяльності. Виданий диплом – це фактичне підтвердження кваліфікації косметолога. Його можна пред'являти на запит клієнтам, які приходять на курс ін'єкцій ботулотоксину, керівництву клінік при працевлаштуванні.
Що дає здобуття диплома Cosmolab?
Ви зможете вести приватну практику та/або влаштуватися як спеціаліст у косметологічну клініку, салон краси. Інформація двома мовами, українською та міжнародною англійською, у дипломі дозволяє працевлаштуватися або надавати послуги в інших країнах. Диплом дозволяє уникнути додаткових витрат на підтвердження кваліфікації за кордоном (перекладу та ін.).
Де та як мені купувати препарати?
Ви отримаєте диплом, надаючи який зможете купувати препарати, в тому числі ін'єкційні, на спеціалізованих складах для косметологів за оптовими цінами. Наявність диплома — головна умова та причина, через яку ваші клієнти не можуть купувати препарати самостійно.
Хто викладає?
Висококваліфіковані лікарі-косметологи-дерматологи з великим досвідом роботи та викладання (10+ років). Деякі з курсів проводять професори – викладачі кафедри дерматології та венерології київських ВНЗ.
Чи можна пройти одночасно обидва курси: базовий та підвищуючий кваліфікацію?
Так, жодних обмежень немає. Багатьом зручніше спочатку пройти базу та відпрацювати свої навички на практиці. Інші одразу ж беруть другий курс – "Підвищення кваліфікації". За їхніми словами, це дозволяє поєднувати знання та навички обох програм та підходити до вирішення завдань пацієнтів грамотніше.
Хто надає моделей для практичного відпрацювання?
Навчальний центр допомагає з пошуком моделей (за потреби) для відпрацювання практичної частини. Бажано брати на відпрацювання когось зі своїх родичів, друзів, знайомих тому, що вони більш терплячі будуть до вас налаштовані.
Чи не знайшли відповідь?
Ви можете написати питання, що Вас цікавить, і ми відповімо. Або просто напишіть номер і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни!


Ім'я*


Телефон*


Повідомлення


Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.

Ціни на навчання


«Ін'єкції ботулотоксину. Базовий курс»

Навчання у групі/індивідуально: 3500/4500 грн + 1500* грн (*собівартість препаратів для відпрацювання, 25 одиниць). Тривалість: 2 дні (по 0,5 дні або 1 повний день). Диплом пластиковий (укр/англ) із захисною голограмою. Бонус + пакет документів, необхідних юридичного захисту доктора-косметолога від непорядних клієнтів.

'Підвищення кваліфікації'

Навчання у групі/індивідуально: 2500/3500 грн + 1000* грн (*собівартість препаратів для відпрацювання). Тривалість: 1 день. Диплом пластиковий (укр/англ) із захисною голограмою.

Залишити заявку

Вкажіть контактні дані для отримання безкоштовної консультації.


Ім'я*


Телефон*


Повідомлення


Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!


3 переваги школи Cosmolab


Підготовка у міні-групах по 2 особи на базі медичної клініки. 90% практики та всього 10% теорії!

Гарантія отримання диплому англійською та українською мовою! Дипломи Cosmolab приймають у країнах ЄС, США, Англії.

100% гарантія постановки руки! Викладач поставить Вам руку, Ви будете впевнено та якісно колоти після навчання.Відгуки випускників

 • Закінчила курси ботулінотерапії та залишилася дуже задоволеною. Перед тим як йти на заняття переглянула багато різних роликів і вже мала поняття що і як. Але була здивована, скільки таки є нюансів, про які ніхто просто так не розповість у безкоштовних відео… Вдячна викладачеві за ставлення та бажання впхнути в мене максимум інформації. Навчилася, зарядилася енергією та новими знаннями… Дякую Вам велике!

  Ганна Тараслікар
 • Вчитися пішла на останньому курсі медакадемії за компанію із подругою. У Cosmolab нас зустріли дуже привітно, починаючи з адміністратора на ресепшені. Викладачі уважні та терплячі, а головне – кожен із них справжній професіонал. Тепер я точно знаю, що зв'яжу своє життя із косметологією. Висловлюю подяку всьому персоналу школи.

  Олена Курисьстудент
 • Понад 10 років пропрацювала дерматологом в одній із столичних клінік. Через конфлікт із головлікарем довелося замислитися про зміну місця роботи. Ось тоді й виникла ідея отримання навичок ботулінотерапії. Записалася у Cosmolab, бо живу на Академмістечку неподалік школи. Вже отримала диплом та знайшла нове місце роботи. Дуже вдячна викладачам за професіоналізм та терпіння. Ви найкращі! Думаю, згодом повернуся до вас за новими знаннями.

  Ірина Романенкодерматолог