Курси мезотерапії та біоревіталізації


років навчання

постановка руки

успішних випускниківПрограма навчання


Ілюстрація до курсів мезотерапії

Ефект мезотерапії та біоревіталізації складно переоцінити – вони дозволяють повернути і надовго продовжити свіжість та молодість, не вдаючись до оперативного втручання. Малотравматичні та безпечні біоревіталізація та мезотерапія, проведені досвідченим майстром – популярний вибір більшості клієнтів косметологів. Базовий курс мезотерапії включає теорію та практику. Перша передбачає навчання анатомії, вивчення складів препаратів, що використовуються, юридичним основам практики. Теорія займає 10% навчання на курсах, практика - решту часу. Під час практичних занять учні відпрацьовують кожну із зон мезококтейлями. Зони, за якими проводиться навчання:

 • декольте та шия;
 • обличчя;
 • голова – волосиста частина;
 • тіло (руки, сідниці, живіт);
 • паравертебральні ін'єкції.

Техніки, які освоюються протягом проходження курсу введення мезопрепаратів:

 • Наппаж.
 • Папульна.
 • Ретроградно-лінійна.

По кожному препарату та бренду майбутнім косметологам надається детальний розбір. Студенти можуть грамотно визначити проблему, підібрати потрібний препарат для її вирішення. Близько 90% курсу навчання займає практика. Це дозволяє відпрацювати всі основні схеми та прийоми технології в реальних умовах. Фахівець, який отримав диплом, має все необхідне, щоб одразу перейти до надання послуг мезотерапії та біоревіталізації.Фото з курсу мезотерапії

Питання та відповіді


Чи обов'язкова наявність медичної освіти?
Для проходження курсу мезотерапії необхідно мед. освіта! Допускаються мед. працівники, зокрема. студенти мед. ВНЗ. Без освіти Ви маєте право займатися естетичною косметологією (чистка, пілінг, апаратна косметологія, масаж, маски…).
Чи можна поєднувати цей та інші курси в Cosmolab?
Заборон та обмежень немає. Головне – грамотно спланувати час, щоб вся отримана інформація, більша частина якої – практика, успішно засвоїлася. Орієнтуйтеся на свої особисті якості та здібності.
Чи можливий перехід до практики одразу після курсів?
Так, навчання передбачає можливість одразу ж перейти до практичної діяльності. Виданий диплом – це фактичне підтвердження кваліфікації косметолога. Його можна пред'являти на запит клієнтам, які приходять на курс ін'єкцій ботулотоксину, керівництву клінік при працевлаштуванні.
Де і як мені купувати препарати-мезококтейлі?
Ви отримаєте диплом, надаючи який зможете купувати препарати у т. ч. ін'єкційні мезококтейлі на спеціалізованих складах для косметологів за оптовими цінами.
Хто викладає?
Висококваліфіковані лікарі-косметологи-дерматологи з великим досвідом роботи та викладання (10+ років). Деякі з курсів проводять професори-викладачі кафедри дерматології та венерології київських ВНЗ.
Що дає здобуття диплома Cosmolab?
Диплом дозволяє вести приватну практику та/або влаштуватися як спеціаліст у косметологічну клініку, салон, центр. Інформація двома мовами - українською та міжнародною англійською у дипломі дозволяє працевлаштуватися або надавати послуги в інших країнах. Друга мова дозволить уникнути додаткових витрат на підтвердження кваліфікації за кордоном (перекладом та ін.).
Хто надає моделей для практичного відпрацювання?
Ми допоможемо з пошуком моделей (за потреби) для відпрацювання практичної частини. Бажано брати на відпрацювання когось зі своїх родичів, друзів, знайомих тому, що вони більш терплячі будуть до вас налаштовані.
Чи не знайшли відповідь?
Ви можете написати питання, що Вас цікавить, і ми відповімо. Або просто напишіть номер і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни!


Ім'я*


Телефон*


Повідомлення


Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.

Ціни на навчання


«Мезотерапія база»

Вартість: 3500 грн + 1000* грн (*собівартість препаратів для відпрацювання).

Тривалість: 2 дні (по 0,5 дні або 1 день).

Диплом пластиковий (укр/англ) із захисною голограмою.

Бонус + пакет документів, необхідних юридичного захисту доктора косметолога від недобропорядних клієнтів.

«Мезотерапія підвищення кваліфікації»

Вартість: 2500 грн + 1000* грн (*собівартість препаратів для відпрацювання).

Тривалість: 1 день.

Диплом пластиковий (укр/англ) із захисною голограмою.

Залишити заявку

Вкажіть контактні дані для отримання безкоштовної консультації.


Ім'я*


Телефон*


Повідомлення


Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!


3 переваги школи Cosmolab


Підготовка у міні-групах по 2 особи на базі медичної клініки. 90% практики та всього 10% теорії!

Гарантія отримання диплому англійською та українською мовою! Дипломи Cosmolab приймають у країнах ЄС, США, Англії.

100% гарантія постановки руки! Викладач поставить Вам руку, Ви будете впевнено та якісно колоти після навчання.Відгуки випускників

 • Навчалася у групі разом із дівчинкою із Луцька. Було здивовано, що люди їдуть так здалеку для проходження курсів. Так як вона була приїжджою, мене запитали, чи готова я вчитися разом з нею один день. Мені так було теж зручно і ми за один день навчилися колоти мезотерапію та отримали інформаційну літературу щодо препаратів, показань тощо… Окрема подяка за контакти складів із препаратами для косметологів. Не довелося самій шукати і обдзвонювати все поспіль.

  Негрич Наталія
 • Рішення піти на курси косметологів ухвалили разом із чоловіком. Тому що ми вже давно хотіли розпочати якусь свою справу! А до свого косметолога я завжди ходила і бачила, як багато у неї клієнтів і яка вона щаслива і завжди красива і доглянута!

  Юліякосметолог
 • Я лікар із досвідом роботи з 2008 року. Вирішила щось міняти, оскільки з'явилася можливість виїхати в Канаду. Пройшла програму базової косметології в Оксани Ярославівній і вирішила, що хочу освоїти всі ін'єкційні курси. Дуже задоволена підходом до викладання. Все на найвищому рівні. Вдячна за дипломи. З ними я змогла офіційно влаштуватися на роботу до приватної клініки в Торонто. Вже подала документи на виготовлення ліцензії на свою приватну практику, тепер готуюся ще до іспитів! Дівчата, хто вагається, чи варто йти вчитися, можу впевнено сказати: йдіть - ніколи не пізно і у вас все вийде!

  Ирина Войтенколікар-косметолог
 • Моє знайомство з Cosmolab почалося з мезотерапії. На заняттях багато практики, багато уваги приділялося кожному з учнів. Зі мною навчалася ще одна дівчинка. Все сподобалося, інші напрямки пройду трохи згодом!

  Євгенія Авіловакосметолог