Курси косметолога на базі медичної клініки

За 2,5 місяці навчання Ви освоїте 90% існуючих технік естетичної та апаратної косметології, отримаєте диплом, який приймають у країнах ЄС та США


Що дає проходження курсів Cosmolab?


Проходження курсу косметолога корисне не лише тим, хто бажає освоїти нову професію, але й спеціалістам, які практикують, прагнуть спробувати себе в іншому напрямку або вдосконалити свою майстерність. Ви знайдете свободу і можливість самостійно приймати рішення, працювати на своє задоволення, на себе! Косметолог - безумовно, найпрестижніша професія в індустрії краси.Без медичної освіти


Можна проходити курси косметолога естетиста. Спеціаліст цього профілю надає послуги з догляду за обличчям та тілом без порушення цілісності шкірного покриву, виконує масаж обличчя, пілінги, процедури апаратної косметології. Пропозиція орієнтована на працівників салонів краси, а також усіх бажаючих освоїти професію косметолога.

Переважна кількість часу, відведеного навчання, використовується для практики. Заняття проводяться у міні-групах, що забезпечує можливість індивідуального підходу до кожного слухача. Після закінчення підготовки наші випускники повністю готові до самостійної діяльності.

Здобуття диплому Cosmolab надає можливість працевлаштування не лише в Україні, а й за кордоном. Ми співпрацюємо з багатьма салонами краси та іншими профільними компаніями, сприяємо працевлаштуванню.

Базова косметологія включає незамінні послуги з догляду за обличчям і тілом.

Ін'єкційна косметологія


Лікар-косметолог – високо затребувана професія на ринку послуг. Хороший фахівець цього профілю не тільки ніколи не залишиться без роботи, але й матиме пристойний дохід, працюючи при цьому на втіху. Не випадково люди, які мають вищу медичну освіту, нерідко перекваліфіковуються на косметологів. Тим більше, що опанувати цю спеціальність можна за короткий термін.

Ін'єкційна косметологія доступна лише людям із медичною освітою. Залежно від конкретного профілю, на їх вивчення можуть бути зараховані студенти медичних ВНЗ та ті, хто має середній та вищий мед. освіта. Фахівці цього рівня мають право проводити інвазивні втручання (ін'єкції), працювати з лазерними апаратами тощо.

Ін'єкційні методики – швидкий та ефективний спосіб домогтися покращення зовнішнього вигляду, позбавлення зморшок, збереження молодості та краси без оперативного втручання. Уколи краси відносяться до найприбутковіших послуг сучасної beauty-індустрії. Курси косметологів – інвестиція у забезпечене майбутнє.


6 причин, чому вибирають саме нас:


Підготовка на основі медичної клініки. 90% практики та всього 10% теорії! Міні-групи по 2 особи, індивідуальний підхід до кожного.

Пластиковий диплом на укр. та англ. мовами, із захисною голограмою та печаткою навчального центру. Дає можливість перездавати та офіційно працювати косметологом у ЄС та США.

100% гарантії отримання якісних знань та навичок. Велика кількість задоволених навчанням, випускників, які знайшли гарну роботу та мають високий дохід.

Якість курсів Cosmolab та рівень знань, що Ви отримаєте, набагато перевищать вкладені інвестиції.

Навчальні програми розроблені за авторськими ексклюзивними методиками. Викладають практикуючі лікарі дерматологи-косметологи!

Ранкові, вечірні групи вихідного дня. Можливість індивідуального навчання студентів (за попередньою домовленістю).


Є питання? Дзвоніть прямо зараз!


Відгуки студентів

 • Опанувати професію косметолога хотіла вже давно! Про цю школу чула багато позитивних відгуків від знайомої, вона з паралельної групи. Зателефонувала... Записалася на безкоштовну консультацію та прийшла. Було трохи страшно, сама навіть не знаю, чому! Але коли познайомилася з викладачем, зрозуміла, наскільки тут все круто і водночас по-свійськи. Почала я в травні, а в липні вже закінчила і тепер працюю в салоні і веду приватний прийом. Коли почала працювати з іншими майстрами, бачу наскільки більше, ніж просто знання та навички нам дали: звичка до чистоти, правильне спілкування з клієнтом, уміння продавати косметику додому. Працюю та отримую задоволення - це моє!

  Олялікар
 • Була у COSMOLAB на курсі мезотерапії. Все сподобалося. Багато практики проколола препарати по всіх можливих зонах. Єдине це те, що довелося чекати два тижні після реєстрації на курс через велику чергу, але це того коштувало, а так все сподобалося!

  Тетяна
 • Хочу подякувати за навчання і за наданих мені моделей! Було дуже багато відпрацювань на моделях, які мені надавав навчальний центр, оскільки я не з Києва і не мала можливості наводити своїх знайомих для практичного відпрацювання. Вдячна за якісне навчання, за професіоналізм у всьому та за тепле відношення!

  Танялікар-косметолог
 • Пройшла основу. Я навчилася робити, мені здається, все, що можна в класичній косметології. І масаж, і маски, і пілінг окремо працювали з "проблемниками". Сміливо можу порекомендувати базову косметологію у Cosmolab. Подібні вміння обов'язково стануть у нагоді!

  Любовкосметолог

Зворотній зв'язокІм'я*


Телефон*


Повідомлення


Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.