Курси навчання контурній пластиці

За 2 дні навчання Ви освоїте 70% існуючих технік контурної пластики, отримаєте диплом, який приймають у країнах ЄС та США

Косметологія: зони обличчя

Заповнення глибоких зморшок

Курс також включає в себе практичне відпрацювання заповнення глибоких зморшок філером

Контурна пластика губ

Ви навчитеся робити ідеальний контур та збільшувати обсяг губ


років навчання

програми

успішних випускниківПрограма курсів контурної пластики


Схема введення філерів на курсі контурної пластики

Курси контурної пластики викладають кваліфіковані косметологи-дерматологи з багаторічним досвідом роботи. За 2 дні ви вивчите до 70% усіх практикуючих методик та технік з омолодження особи, отримаєте диплом, який приймуть у країнах Європи та Америки. Після курсів контурної пластики ви зможете самостійно надавати послуги, влаштуватися на роботу в салон краси або косметологічний центр. Усі необхідні документи, навички та знання у вас будуть. Для проходження підготовки в школі косметології Cosmolab необхідно медосвіта. Допускаються медичні працівники, включаючи студентів мед. ВНЗ. У програму курсу з навчання контурної пластиці входить:

 • Теоретична частина.
 • Контурна пластика губ. Навчіться робити ідеальну лінію губ, збільшувати їх обсяг.
 • Практика корекції зморшок. Освоєння технік омолодження особи. Студенти на моделях відпрацьовують заповнення глибоких зморшок філером.

На практиці (90% від усього курсу) проходить відпрацювання філерами кожної зони обличчя: збільшення та корекція лінії губ, заповнення носогубок, глибоких зморшок чола, під очима, між бровами, збільшення обсягу губ, моделювання вилиць, підборіддя. Захоплюємо зону носа, кролячі зморшки. Частина часу, що залишилася, відводиться на теорію - фізіологія, анатомія особи, показання та протипоказання до ін'єкцій, розбір помилок, дозвільна документація. Ви отримаєте диплом двома мовами із захисною голограмою. Диплом-сертифікат сприятиме працевлаштуванню не лише в Україні, а й за кордоном. Додатково дозволить закуповувати ін'єкційні препарати у спеціалізованих місцях за оптовими цінами.Фото з курсу контурної пластики

Вопросы & Ответы


Чи обов'язкова наявність медичної освіти?
Для проходження курсів контурної пластики потрібно мед. освіта! Допускаються мед. працівники, зокрема. студенти мед. ВНЗ. Без освіти Ви маєте право займатися естетичною косметологією (чистка, пілінг, апаратна косметологія, масаж, маски…).
Кто предоставляет моделей для практической отработки?
Мы помогаем с поиском моделей (при необходимости) для отработки практической части. Безусловно, желательно брать на отработку кого-то из своих родственников, друзей, знакомых, потому что они более лояльно и терпеливо будут к вам настроены.
Смогу ли я принимать клиентов после окончания учебы?
Да конечно, вы сможете самостоятельно предоставлять услугу контурной пластики после прохождения курса. Все необходимые знания, навыки и документы у вас будут!
Где и как мне покупать препараты-филлеры?
Вы получите диплом, предоставляя который сможете покупать препараты, в т. ч. инъекционные, на специализированных складах для косметологов по оптовым ценам. Наличие диплома — главное условие и причина, по которой ваши клиенты не могут покупать препараты самостоятельно.
Кто проводит обучение?
У нас работают высококвалифицированные доктора косметологи-дерматологи с большим опытом работы и преподавания(10+ лет). Некоторые из курсов проводят профессора — преподаватели кафедры дерматологии и венерологии киевских ВУЗов.
Какой диплом я получу по завершению?
Вы получите пластиковый диплом, который принимают в странах ЕС, США и Англии. Документ на двух языках с печатью и защитной голограммой.
Не знайшли відповідь?
Ви можете написати питання, що Вас цікавить, і ми відповімо. Або просто напишіть номер і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни!


Ім'я*


Телефон*


Повідомлення


Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Ошибка, пожалуйста, повторите. Ваше сообщение не было отправлено.

Ціни на навчання


Контурна пластика. База

 • Вартість курсу в групі/індивідуально: 3500/4500грн + 1600*грн (*собівартість препаратів для відпрацювання: тренувальний гель / Neuramis/PrincessPrincess).
 • Тривалість: 2 дні (по 0,5 дні або 1 день).
 • Диплом пластиковий (укр/англ) із захисною голограмою.
 • Бонус + пакет документів, необхідних для юридичного захисту доктора косметолога від недобропорядних клієнтів»

Контурна пластика. Канюля

 • Вартість курсу в групі/індивідуально: 3500/4500грн + 2200-3200*грн (*собівартість препаратів для відпрацювання).
 • Тривалість: 1 день.
 • Диплом пластиковий (укр/англ) із захисною голограмою.

Підвищення кваліфікації

 • Вартість курсу в групі/індивідуально: 2500/3500грн + 1000*грн (*собівартість препаратів для відпрацювання).
 • Тривалість: 1 день.
 • Диплом пластиковий (укр/англ) із захисною голограмою.

Залишити заявку

Вкажіть контактні дані для отримання безкоштовної консультації.


Ім'я*


Телефон*


Повідомлення


Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Ошибка, пожалуйста, повторите. Ваше сообщение не было отправлено.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!


3 переваги школи Cosmolab


Підготовка у міні-групах по 2 особи на базі медичної клініки. 90% практики та всього 10% теорії!

Гарантія отримання диплому англійською та українською мовою! Дипломи Cosmolab приймають у країнах ЄС, США, Англії.

100% гарантія постановки руки! Викладач поставить Вам руку, Ви будете впевнено та якісно колоти після навчання.Відгуки випускників

 • Пройшла в Cosmolab підготовку з технік контурної пластики. Сподобалося, що було багато практик. Майстри буквально змушують відпрацьовувати всі рухи до автоматизму. Закінчивши курси, почуваєшся не студентом після інституту, а справжнім фахівцем. Хоч завтра відкривай свій кабінет та приймай клієнтів. Відчуваю впевненість у власних силах і це чудово! Дякую.

  Юліяпрактикуючий косметолог
 • Ще кілька місяців тому я працювала звичайним терапевтом у державній клініці. Зарплата - мишкині сльози. А тепер усе змінилося. Курси контурної пластики мені дали можливість не лише займатися улюбленою справою, а й заробляти гроші. Причому непогані гроші. Тепер я зовсім на законних підставах роблю людей красивими, працюю 3-4 години на день, а отримую у 7 разів більше, ніж на старій роботі. За фактом навчання збудовано дуже грамотно. Багато часу приділяється як теорії, а й практиці. Нам викладали дійсно досвідчені фахівці. Велике спасибі Ользі Анатоліївні – людині та косметологу з великої літери. Рекомендую.

  АллаЛікар
 • Чесно скажу, записавшись на курси в Космолаб, я була налаштована дуже скептично. Дивна річ, але мені цей центр порадив мій косметолог, коли дізнався, що маю медичну освіту, і я хотіла б працювати в цій сфері, але не за спеціалізацією. Спочатку подумала, що просто рекламує знайомих, але все ж таки зважилася спробувати. Аж надто привабливо все звучало – навчання за кілька днів, робота на реальних людях. Пройшла індивідуальні курси. Результат реально здивував. Ніколи не думала, що за 2 дні можна навчитися колоти філери і робити це професійно.

  Маріякосметолог