Курси депіляції/шугарингу

Всього за 4 дні Ви навчитеся робити депіляцію всіма видами воску та сахарною пастою на кожній із зон. Завдяки унікальному експрес-курсу дізнаєтесь багато секретів та отримаєте диплом!

років навчання

відпрацювання всіх зон

успішних випускниківПрограма навчання


Зони відпрацювання депіляції

Авторський курс депіляції цукровою пастою та воском дозволить вам у максимально стислі терміни освоїти перспективну та високооплачувану професію. Безболісність процедури, швидкість і якість — ці три кити у своїй роботі має сповідувати кожен майстер депіляції. Завдяки навчальним курсам осягаються ази проведення процедури. Вже після декількох тренувань з досвідченим косметологом ви зможете проводити ефективне видалення волосків в будь-яких зонах - ноги, пахви, бікіні, обличчя. У нашому центрі навчання воскової депіляції та шугарингу проводиться за всіма канонами косметології. Курс на 95% складається із практичних занять. Моделі надаються салоном, що позбавляє учня додаткових клопотів під час підготовки до уроків. Курси воскової депіляції та шугарингу від CosmoLab передбачають:

 • експрес-навчання за 2 або 4 дні у досвідченого косметолога;
 • використання якісних витратних матеріалів;
 • відпрацювання навичок на реальних моделях;
 • ухил на якість та швидкість процедури;
 • отримання пластикового диплома після закінчення.

Навчання розраховане на новачків, які бажають освоїти всі нюанси затребуваної професії. Практикуючий майстер салону акцентує увагу на дотриманні стерильності, підборі правильних матеріалів, перевірці чутливості шкіри до косметики, що використовується, а також займається постановкою руки. Навіть після отримання диплому ви завжди зможете зателефонувати нашому косметологу та проконсультуватися щодо технології процедури. Ми впевнені, що після проходження базового навчального курсу ви зможете організувати приватну практику або безперешкодно влаштуватися на роботу в косметологічний кабінет.Фото з курсу воскової депіляції, шугарінгу

Питання та відповіді


Чи потрібно ще щось доплачувати?
Ви вносите фіксовану суму та нічого додатково оплачувати під час навчання не потрібно.
Можно ли пройти подготовку быстрее чем за 4 дня?
Существует опция как ускорить, так и, наоборот, растянуть учебу на несколько недель. Необходимо предварительно уточнить этот момент при регистрации.
Смогу ли я принимать клиентов по окончанию?
Да, конечно, вы сможете самостоятельно предоставлять услугу депиляции/шугарнига после прохождения курса. У вас будут все необходимые знания, навыки и документы.
Кто предоставляет моделей для практической отработки?
Мы поможем с поиском моделей (при необходимости) для отработки практической части. Безусловно, для этих целей желательно брать кого-то из своих родственников, друзей, знакомых. Они будут более лояльно и терпеливо к вам настроены.
Кто преподает?
У нас работают высококвалифицированные косметологи-дерматологи с большим стажем оказания услуг и преподавания (10+ лет).
Какой диплом я получу по завершению?
Вы получите пластиковый диплом, который принимают в странах ЕС, США и Англии. Документ на двух языках с печатью и защитной голограммой.
Чи не знайшли відповідь?
Ви можете написати питання, що Вас цікавить, і ми відповімо. Або просто напишіть номер і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни!


Ім'я*


Телефон*


Повідомлення


Поздравляем. Ваше сообщение было успешно отправлено.
Ошибка, пожалуйста, повторите. Ваше сообщение не было отправлено.

6 причин, з яких вже понад 100 студентів обрали Cosmolab:


Ми прибрали з програми підготовки все зайве та не потрібне – всю «воду»! Ми не імітуємо процес, а вирощуємо професіоналів і робимо це максимально швидко та якісно. Ділимося всіма секретами та нюансами депіляції та шугарингу!

Головний акцент у навчальній програмі зроблено на практичному відпрацюванні на моделях. Кожен з учнів самостійно відпрацьовує всі зони, і вчиться працювати кожним видом воску/шугарінгу.

Програми розроблені докторами косметологами-дерматологами із стажем 10+ років. При складанні були враховані всі недоліки та переваги класичної системи навчання та були задіяні особистий досвід лікарів та деякі з найкращих закордонних технік.

Якість курсів Cosmolab та рівень знань, що Ви отримаєте, набагато перевищать вкладені інвестиції.

У нашому навчальному центрі викладають виключно дипломовані досвідчені лікарі-косметологи, які враховують усі особливості студентів та останні тенденції галузі. Уважні до студентів, професіонали своєї справи!


Ціни на навчання


«Воскова депіляція»

Вартість: 3500 грн.
Тривалість: 2 дні.
Диплом пластиковий (укр/англ) із захисною голограмою.

«Шугарінг - Shugaring»

Вартість: 3500 грн.
Тривалість: 2 дні.
Диплом пластиковий (укр/англ) із захисною голограмою.

«Депіляція + Шугаринг»

Вартість: 5000 грн.
Тривалість: 4 дні.
Диплом пластиковий (укр/англ) із захисною голограмою.

Залишити заявку

Вкажіть контактні дані для отримання безкоштовної консультації.


Ім'я*


Телефон*


Повідомлення


Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.

Є питання? Дзвоніть прямо зараз!


3 переваги навчання в Cosmolab


Підготовка у міні-групах по 2 особи на базі медичної клініки. 90% практики та всього 10% теорії!

Гарантія отримання диплому англійською та українською мовою! Дипломи Cosmolab приймають у країнах ЄС, США, Англії.

100% гарантія постановки руки! Викладач поставить Вам руку, Ви будете впевнено та якісно колоти після навчання.Отзывы выпускников

 • Навчалася на курсах депіляції та шугарингу. Мені все сподобалося, було дуже цікаво та доступно. Вчитель дуже добре пояснював та показував. Ми самі все робили, і це зовсім не важко, якщо виконувати все правильно. Курсами задоволена та можу радити всім охочим.

  Черкас Наталія
 • Коли вибирала на які курси йти, обдзвонила багатьох. Зупинилася на Вашому, тому що була вигідна ціна і обіцяли, що я навчуся сама робити депіляцію всіх зон, що мене цікавлять. А ще мені було цікаво отримати відповідний диплом на випадок, коли колись поїду закордон працювати… На заняттях було все, як обіцяли, я задоволена! Дякую.

  Іра Вербова
 • Навчитися робити депіляцію вирішила після 2-х років регулярних походів до свого майстра. Зауважила, що в неї така завантаженість, особливо перед святами та влітку, що записуватись треба за місяць! До того ж, для того, щоб цим зайнятися, потрібно не так уже й багато. Шукала курси, де все було б включено, а ще гарантовано навчили, а не просто взяли грошей за те, що покажуть… Навчанням задоволена. Рекомендую учбовий центр Cosmolab!

  Чобанюк Христина
 • Пройшла курс шугарингу. Навчання проходило у дуже теплій дружній атмосфері. Доступно і розумно пояснювали, показували та поправляли. Дізналася багато нового та корисного. Тепер застосовуватиму набуті знання, наводитиму красу.

  Стокрацька Аліна