Курси ін'єкційної косметології6 переваг навчання у COSMOLAB


Школа працює на базі медичної клініки. 90% практики і всього 10% теорії! Міні-групи по 2 особи, індивідуальний підхід до кожного.

Пластиковий диплом на рус. та англ. мовами, із захисною голограмою та печаткою навчального центру. Дає можливість перездавати та офіційно працювати косметологом у ЄС та США.

100% гарантії отримання якісних знань та навичок. Велика кількість задоволених навчанням, випускників, які знайшли перспективну роботу та мають високий дохід.

Якість курсів Cosmolab та рівень знань, що Ви отримаєте, набагато перевищать вкладені інвестиції.

Навчальні програми розроблені за авторськими ексклюзивними методиками. Викладають практикуючі лікарі дерматологи-косметологи!

Ранкові, вечірні групи вихідного дня. Можливість індивідуального навчання студентів (за попередньою домовленістю).Навчання ін'єкційній косметології у Києві


Ін'єкційна косметологія – це один із способів зберегти довше молодість та красу, не вдаючись при цьому до пластичної хірургії. Затребуваність та висока вартість послуги робить здобуття професії косметолога цілком виправданою інвестицією. Навчання передбачає наявність у студентів медичної освіти. Cosmolab готує косметологів різних напрямків, у тому числі ін'єкційних. Функціонуючи на базі медичної клініки, школа забезпечує всі можливості для успішного освоєння нової спеціальності. Під ін'єкційною косметологією мається на увазі ефективна методика омолодження шкіри та усунення її дефектів за допомогою введення активно діючих речовин за допомогою уколів. Наш навчальний центр пропонує такі курси ін'єкційної косметології:

 • мезеотерапію як спосіб поліпшення природних властивостей шкіри шляхом введення в дерму біологічно активних препаратів;
 • ботулотерапію, як техніку позбавлення зморшок і глибоких заломів шкіри за допомогою уколів у проблемні місця ботулотоксину;
 • контурну пластику, що передбачає усунення дефектів шкіри та корекцію контурів обличчя, губ за допомогою препаратів на основі гіалуронової кислоти;
 • тредліфтинг – основи методики корекції та підтяжки овалу обличчя та проблемних зон тіла армуванням мезонітями.

Кожна з цих технік має на увазі порушення цілісності шкірного покриву, тому пройти навчання ін'єкційної косметології без медичної освіти неможливо. Допускаються лікарі різної кваліфікації, медичні сестри чи навіть студенти медичних ВНЗ. Всім іншим рекомендуємо проходження курсів косметика-естетиста. Навчання в Cosmolab ефективно з огляду на те, що всі навчальні програми побудовані на перевазі практичної частини. Кожна процедура відпрацьовується студентами самостійно під наглядом викладача. Важливим фактором також є мінімальна кількість осіб у групах та індивідуальний підхід до кожного курсанта.


Є питання? Дзвоніть прямо зараз!


Зворотній зв'язокІм'я*


Телефон*


Повідомлення


Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Ошибка, пожалуйста, повторите. Ваше сообщение не было отправлено.

Відгуки студентів

 • Була у Cosmolab на курсі мезотерапії. Все сподобалося. Багато практики проколола препарати по всіх можливих зонах. Єдине це те, що довелося чекати два тижні після реєстрації через велику чергу, але це того коштувало, а так все сподобалося!

  Тетянакосметолог
 • У Cosmolab прийшла не вперше (починала з мезотерапії, тепер освоюю основи контурної пластики). Щоразу нас у цій школі зустрічають дуже привітно. Вчитися тут одне задоволення, а практичних занять достатньо, щоби відпрацювати всі необхідні навички. З кожним слухачем викладачі працюють індивідуально, що дає нам впевненість у кожному скоєному русі. Дякую за науку та добре ставлення.

  Інна Місник
 • Незважаючи на наявну медичну освіту, мене долали сумніви, чи я зможу так швидко освоїти ін'єкційну косметологію. Сумніви розвіялися на першому ж занятті з мезотерапії. Викладачі тут не лише майстри своєї справи, а й чудові педагоги. У школі набула не лише знання та вміння, а й упевненість у собі. Величезне спасибі.

  Валентина Юренколікар